Villa Casa Roja
Η Villa Casa Roja Σαν Μιγκέλ ντε Αγιέντε απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Juárez, και επιτρέπει στους επισκέπτες να κάνουν εκδρομές ιππασίας για περισσότερη διασκέδαση. Αυτό το κατάλυμα παρέχει πισίνα και επίσης προσφέρει στους δραστήριους επισκέπτες την ευκαιρία να κάνουν ιππασία.
Το Σημείο με Θέα El Mirador απέχει περίπου 1 χλμ. από τη βίλα, ενώ το Κέντρο Τέχνης La Aurora βρίσκεται σε απόσταση μόλις 450 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν τον Βοτανικό Κήπο El Charco del Ingenio, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Η Villa Casa Roja έχει θέα στο βουνό.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχονται ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνος για μαγείρεμα στον χώρο. Cafe MuRo βρίσκεται σε απόσταση 450 μέτρων και σερβίρει πιάτα μεξικάνικης κουζίνας.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- Χώρος στάθμευσης
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ιππασία
- Ένα γήπεδο γκολφ
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Θέρμανση
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Villa Casa Roja;
Κέντρο Τέχνης Fabrica La Aurora, La Aurora και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Villa Casa Roja. - ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Villa Casa Roja;
Οι πελάτες της η Villa Casa Roja μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Villa Casa Roja;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Casa Roja θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.